Kvalita výroby

Dlouhodobě se snažíme udržet 95 % výroby ve vlastních rukou, včetně výroby příslušenství pro vyhlídková kola (gondole, kasy,aj.).

Každý svár je během výroby kontrolován odborníkem TÜV SÜD. Dodržování správné technologie svařování je jedním z nejdůležitějších aspektů výroby, který zajišťuje životnost konstrukce a její bezpečnost.

Všechny atrakce RIDE Technic jsou navrženy, konstruovány a vyrobeny v souladu s normou EN 13814. Společnost RIDE Technic je rovněž držitelem certifikátů ISO 9001:2015, ISO 3834-2:2005, ISO 9001:2016 a ISO 3834-2:2006. Všechny naše atrakce jsou konstruovány podle předpisů německého TÜV.

Všechny použité díly a komponenty jsou zcela nové. Společnost RIDE Technic používá pouze kvalitní komponenty a materiály s ověřenou certifikací.

Reference

We Geary Power systems Ltd – UK ADIPS safety inspection company, have worked with RIDE Technic on a variety of projects and would recommend them for construction & supply of Amusement devices, quality workmanship, professional service and documentation to the latest safety standards & EN13814, we would have no hesitation to recommend Rides technic for your next project.

Paul Geary
Geary Power Systems Ltd